Size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz çerezlerimizi kabul etmiş sayılırsınız.

 Tesisimiz, Bodrum Ortakent Yahşi koyundadır. Zeferia Bodrum'un ilk adıdır. Mitolojide Mavi Esen Meltem Tanrısı, bize ve Halikarnas Balıkçısına göre mavinin en güzel yeri asıl canı ciğeridir.

 Zeferia 1982 yılında mandalina ve okaliptüs ağaçlarının denizle birleştiği yerde açılmıştır. Hemen önünde pırıl pırıl mavi bayrak ödüllü denizi ve kumuyla nefis bir doğal yaşam ve dinlenme imkanı sunar. Kesintisiz servis veren restoranı arabesksiz kaliteli müziği, çeşitli aktiviteleriyle yoluna devam etmektedir.

 Zeferia tarih, doğa, eğlence merkezi, efsane ve şarkılara konu olan küçük beyaz kasabaya 12 km'dir. Şehir gürültüsünden uzak kolay ulaşımıyla kumsalının güzelliği ve denizinin berraklığı doğa ile bütünleşmiş olup 22 oda ve 66 yatak kapasitelidir. Otelimiz denize sıfırdır. Teras havuzludur, odalarımızda sıcak su, televizyon ve klimalıdır

 Balık restoranı ile Türk ve yabancı mutfağı ve ev yemeklerinin değişik zengin çeşitlerini sunmaktadır. Zeferia her zaman güler yüzlü kadrosu ile sizlere hizmet vermekten onur duyacak, huzur içinde yapacağınız tatilin güvencesi olacaktır.

Tesisimizde;

* Sabah açık büfe kahvaltı,
* Öğle isteğe bağlı menü ve alakart
* Akşam açık büfe yemek ve alakart servisi verilmektedir.